צוות הנהלה

צוות ההנהלה של קרדיט גארד כולל מנהלים בעלי רקע עסקי וטכנולוגי עשיר ומגוון וניסיון רב בתחום סליקת תשלומים.

אוריאל בן-דוד, מנכ"ל – אוריאל מגיע עם ניסיון ניהולי רב בתחום הסליקה. לפני קרדיט גארד שהה אוריאל בארה"ב בה ניהל את אורבוגראף ארה"ב, חברה מובילה בתחום פתרונות לקריאת צ'קים בארה"ב. קודם לכן היה שותף ומנהל הפעילות המסחרית של חברת PF1, במסגרת פעילותו שם הוביל את כניסתה של סימנטק לשוק האנטי וירוס בישראל, הביא את חברת נטסקייפ לישראל והיה בין הראשונים שפעלו באופן מסחרי בתחום הלינוקס.

ארנון אבן-בר, סמנכ"ל פיתוח עסקי – ארנון בעל ניסיון רב בניהול מערכי מכירה, שיווק ופיתוח עסקי בארגונים גדולים ומובילים בארץ.
בתפקידו האחרון היה סמנכ"ל חטיבת הלקוחות במאוחדת, עם אחריות על תחומי: שיווק, שירות, ביטוחים, מכירות והכנסות, פיתוח מוצרים ושירותים ועוד.
את עיקר נסיונו העסקי צבר ארנון בקבוצת ישראכרט, בה ניהל את מערך המסחר והמכירות של כלל מותגי החברה, ואת מגוון המוצרים והשירותים :שרותי סליקה, ניכיון ואשראי, אבטחת צ'קים, ועוד.

דני שפיר, מנהל מחלקת פרויקטים אינטגרציה ותמיכה טכנית – דני בעל ניסיון רב בהובלת פרויקטים, תהליכים אסטרטגיים ופיתוח מוצרים ושירותים בארגונים גדולים. בין תפקידיו הקודמים שימש כמנהל פרויקטים בכיר בחברת ZIM וחברת Better Place בהן היה אחראי להובלת פרויקטים גלובאליים, בעלי חשיבות אסטרטגית לארגון. דני עבד כ-9 שנים בקבוצת ישראכרט, בה ניהל צוותים של מנהלי פרויקטים ומנתחי מערכות בתחומי אשראי ומימון, מסחר ומכירות.
במהלך שנותיו בחברה הוביל פרויקטים גדולים, פיתוח מוצרים ושירותים עם חברות מהגדולות במשק,
ביניהם, כרטיסי אשראי למועדוני צרכנות, מערכות סליקה וניכיון שוברים, מוצרי אשראי והלוואות, מוצרי Prepaid ועוד.

ניר דנון, מנהל פיתוח מוצרי Off-line- לניר ניסיון רב בפיתוח מוצרים מבוססים בסיסי נתונים ו – Datawherhouse, כמו גם הבנה עמוקה בתחום של פקודות יומן למערכות פיננסיות, ניר הצטרף לקרדיט גארד בשנת 2008 ומאז עוסק בתחום פיתוח מוצרי הניטור והבקרה של מערכות פיננסיות הן לשוק המקומי והן לשוק והבינלאומי. בתפקידו אחראי ניר לכלל שרשרת הערך של מוצרי ה – off-line של קרדיט גארד הכולל: פיתוח הטכנולוגיה, (הטמעת טכנולוגיות WEB/J2EE, ושימוש בבסיסי נתונים מורכבים למתן פתרונות לצד ה-client  וה- server), הטמעת פקודות יומן ושירות לקוחות בתחומים אלה. בנוסף לצד הטכנולוגי, ניר מהווה סמכות לנושא התאמות אשראי ומספק פתרון לארגונים שונים עבור אפיון והטמעת תהליכים לפתרון הולם לבעיית התאמות האשראי.

צביקה וליץ, מנהל פיתוח מוצרי On-line וקצין אבטחת המידע – לצביקה ידע וניסיון רב בפיתוח וניהול פרויקטים טכנולוגיים עם התמחות בנושאי שליטה ובקרה, אבטחת מידע וסליקה. הוא הצטרף לקרדיט גארד בשנת 2008 לאחר שניהל צוות פיתוח של מוצר שליטה ובקרה בחברת Radware.במהלך השנים ניהל שני צוותי פיתוח בחברה והיום אחראי כלל שרשרת הערך הטכנולוגית של מוצרי הסליקה (CGGateway), המוצר למניעת הונאות (CG Anti-Fraud) והטוקניזציה (CG Tokenization).בתפקיד זה אחראי צביקה על צוותי הפיתוח, ה – Delivery, והשירות של קו מוצרים זה.בנוסף הוא ממלא תפקיד של CSO (Chief Security Officer), במסגרתו הוא גם אחראי על כלל אבטחת המידע בארגון ובפרט עמידה בתקן PCI.

פשוט לסלוק בטוח