סליקה באינטרנט

סליקה באינטרנט- סליקה Online

האינטרנט שהחל להתפתח בסוף שנות ה – 90, הפך במהרה להתפתחות הטכנולוגית המשמעותית ביותר בעשור האחרון, שהגשימה את חזון הכפר הגלובלי.
האינטרנט משפיע על התנהלותו היומיומית של כל אחד מאיתנו, ונמצא במרכזה של מהפכה תרבותית, המשפיעה גם על התרבות העסקית  והארגונית. שכזה, האינטרנט לא פסח גם על תחום סליקת התשלומים.

באמצעות האינטרנט, סליקת כרטיסי אשראי שהינה פעולה בסיסית ויום יומית בכל עסק גדול או קטן, הופכת  להיות פשוטה ללא צורך בהשקעה ובפיתוח תשתיות.

סליקת כרטיסי אשראי

סליקת כרטיסי אשראי הנה הפעולה של העברת נתוני כרטיס האשראי אל חברות האשראי על מנת שיאשרו את העסקה, ובהמשך יעבירו את סכום העסקה לחשבון הסוחר.
מסופי סליקת כרטיסי אשראי שבאמצעותם עוברים נתוני כרטיס האשראי, עברו מהפכה וממכשירי גיהוץ ידניים,  הפכו למסופים אלקטרוניים משוכללים, המאפשרים אישורי עסקה בזמן אמת.

התפתחות האינטרנט והתפתחות המסחר האלקטרוני, חייבו מציאת פתרון נוסף שיאפשר לסוחרים סליקה באינטרנט (אישור הזמנה מיידי).

סליקת כרטיסי אשראי באינטרנט

מערכת סליקה באינטרנט הנה הדרך של כל חנות מקוונת או ספק שירותים אונליין, לקבל תשלומים ולאשר הזמנות.

הגולש מקליד את נתוני כרטיס האשראי שעוברים לאישור חברות האשראי, ותשובה על אישור או דחיית העסקה חוזרת תוך זמן ממוצע של פחות מחצי שניה.
נתוני כרטיסי האשראי עוברים בפרוטוקול תקשורת מאובטח, שמבטיח הן לגולש והן לסוחר הגנה על המידע ושמירה על פרטי כרטיסי האשראי.

פירוט העסקאות והסכומים שהועברו, נשמרים במאגר מידע מאובטח של ספק שירותי הסליקה, ובכל רגע נתון יכול  בעל העסק לצפות בהם בדוחות שונים וחתכים מרובים.

סליקה באינטרנט לא רק למסחר אלקטרוני

מערכת סליקה באינטרנט מהווה תשתית טכנולוגית לארגונים גדולים הסולקים כרטיסי אשראי מעמדות רבות ובמגוון ערוצי סליקה (דוגמת קופות, מסופי אשראי, אתרי אינטרנט), לייעל ולהוזיל את פעולות הסליקה בארגון,תוך מזוג עם מערכות פיננסיות בילינג, ERP, ו- CRM.

מאידך, סליקת כרטיסי אשראי באינטרנט מהווה פתרון פשוט לבעלי עסקים קטנים המחפשים פתרון נוח לחיוב כרטיסי אשראי בעסק, מבלי להשקיע בתשתיות ובציוד.
מערכת סליקה באינטרנט, הופכת כל מחשב נייח או נייד בבית העסק למסוף אשראי וירטואלי.

קרדיט גארד הנה ספק מחשוב ענן המוביל בישראל, בתחום שירותי סליקה, ופועלת בתשתית טכנולוגית בלתי מתפשרת תוך אבטחת נתונים מחמירה ועמידה בתקן PCI: DSS Level 1.
שירותי סליקה באינטרנט אותם מציעה קרדיט גארד, חוסכים מבעלי עסקים עלויות רבות הכרוכות בפיתוח תשתיות לצורך עמידה בתקן PCI.

מגוון פתרונות סליקה לעסקים