סליקה על ידי אמצעים טכנולוגיים

בעלי עסקים רבים מתמודדים עם שאלות מעניינות שקשורות באופן הנכון ביותר עבורם ועבור העסק שלהם לנהל את ההכנסות וההוצאות. ישנן כיום לא מעט דרכים לעשות זאת אך אי אפשר לשכוח שאת ההכנסות של

 העסק יכניסו לקוחות ולכן צריך להציע להם דרכי תשלום שיהיו עבורם נוחות וכמובן בטוחות ומאובטחות. בעידן שבו דברים רבים קורים דרך רשת האינטרנט ופעולות רבות מבוצעות על ידי הטלפונים הניידים החכמים – גם תשלום עבור מוצר או שירות צריכים להתאפשר באמצעים אלה.

סליקה באמצעות כרטיס אשראי דרך הטלפון היא אחד מהפיתוחים האחרונים שיש להם ביקוש רב. לקוחות רבים מעוניינים להשתמש בכרטיס האשראי שלהם בעת רכישה מקוונת על מנת שלא לבזבז זמן בהגעה פיזית אל בית העסק. במידה ובעל העסק לא יכול לאפשר זאת – הרי שיש כאן סכנה לאובדן הלקוח. במידה ותתאפשר סליקת כרטיסי אשראי מיידית – הלקוח לא יצטרך להמתין, להגיע פיזית למקום כלשהו או להתאכזב שאין הוא יכול להשלים את הרכישה בזמן שמתאים לו.

סליקת אשראי – דרך נוחה לשלם ולקבל תשלומים! לסוגי הסליקות השונות לחצו כאן.

עידן הטכנולוגיה הפך אפשרויות רכישת מוצרים או שירותים למיידיות. לקוחות רוצים לסיים את עניין הרכישה כמה שיותר מהר וברובם הגדול של המקרים הם לא יהססו לשלם על ידי כרטיס אשראי במערכת סליקה שרואים שהיא מקצועית ומאובטחת מאד. כיום אפשר לעשות שימוש בהודעות טקסט הנשלחות לטלפון הנייד או לבצע סליקה דרך אתרי אינטרנט ייעודיים. הפרטים של כרטיסי האשראי לא נשמרים והתשלום עובר בצורה מאובטחת, מהירה ובטוחה מהלקוח המשלם אל בעל העסק שמספק את השירות או המוצר.

במערכת סליקה אפשר וכדאי להתאים באופן אישי לעסק, לבעל העסק ולאופי המוצרים או השירותים שנמכרים. אפשר להחליט שהמערכת תקבל סוגים מסוימים של כרטיסי אשראי, צריך להגדיר האם התשלום יועבר לבעל העסק באופן מידי או שמא הוא ימתין למועד החיוב של הלקוח, חשוב שיופיעו באופן ברור ומפורש השדות שצריך הלקוח להזין ובאיזו צורה תתקבל הודעת אישור התשלום. כאשר כל הנתונים והמידע האלה מותאמים לעסק – אין ספק שהתהליך יהיה קצר ומהיר והכי חשוב – נוח וחווייתי ללקוח.

חשוב לדעת שמעבר לעצם התשלום יש כאן עניין נוסף של חוויית לקוח שכל בעל עסק מקדיש לו לא מעט תשומת לב. במקרים רבים הרכישה מצד הלקוח לא תהיה חד פעמית והוא יחזור אל אותו בית עסק במידה וחוויית הרכישה שלו תהיה טובה וחיובית. העסק הספציפי הזה יהפוך להיות זה שהלקוח ייתן בו אמון וישוב לבצע רכישות נוספות. לכן גם אלה סיבות להקדיש מחשבה מעמיקה בהגדרות מערכת סליקת האשראי. 

כשהלקוח ירגיש שיש מי ששומר על הפרטים האישיים שלו ושהוא יכול לסמוך על מערכת הסליקה – הוא לא יהסס לחזור שוב ושוב ואפילו למליץ לחברים לבצע רכישות בעצמם.

מגוון פתרונות סליקה לעסקים