סליקת כרטיסי אשראי עם PayPal

סליקת כרטיסי אשראי

חברת PayPal מספקת שירותי סליקה לסוחרים ישראלים. אחת השאלות הנפוצות שעולות בהקשר זה היא מה היתרונות של סליקה עם PayPal לעומת סליקת כרטיסי אשראי בדרך המקובלת בישראל ולחילופין סליקת כרטיסי אשראי בעולם בכלל.

 מה זה PayPal

PayPal הוא שירות תשלומים מקוון שנוסד ב-1998, כמתווך אמין המאפשר למוכרים וקונים להעביר כספים באינטרנט בצורה בטוחה ואמינה, מבלי למסור את פרטי כרטיס האשראי ופרטים אישיים. היתרונות המהותיים של PayPal נובעים מכך שהוא פותח מראש כדי לשמש כאמצעי תשלום לסחר אלקטרוני (e-commerce). יתרונות סליקה עם PayPal מבחינת הלקוח היתרונות הבולטים של PayPal הם:
  • נוחות עבודה– לאחר שלקוח נרשם PayPal די להקיש בשם משתמש וסיסמא כאשר מבצעים רכישה ואין צורך לתת שוב את פרטי כרטיס האשראי.
  • הפגת חששות– אוכלוסיה גדולה עדיין מהססת למלא את פרטי כרטיס האשראי באתרי אינטרנט שונים מחשש שיעשה בהם שימוש לרעה.
  • בינלאומיות– סוחרים שונים אינם ערוכים או אינם אוהבים לבצע סליקת כרטיסי אשראי של תושבים זרים. יותר מזה לעתים הם או הסולקים שלהם אף חוסמים כרטיסים אלה, בעוד עם PayPal לא קיימת בעיה כזאת.
מבחינת הסוחר היתרונות העיקריים הם:
  • הרחבת קהל המשתמשים– באמצעות הוספת אמצעי תשלום בינלאומי נוח המאפשר ללקוחות נוספים לרכוש באתר באמצעי שהם מרגישים נוח איתו.
  • אנונימיות– PayPal מספקת מסך המפריד בין הסוחר לבין הבנק הסולק כך שמי שלא רוצה לפרסם את עובדת היותו חברה ישראלית (לדוגמא בסחר עם מדינות ערב). הלקוח שרכש באמצעות PayPal לא בהכרח יהיה חשוף לעניין. להבדיל למשל עם הסוחר סלק באמצעות חברת כרטיסי אשראי ישראלית.
  • נוחות תפעולית– כאמור פייפל בנויה ל- e-commerce כך שכל הממשקים שלה פותחו בהתאם וקל יחסית להטמיע אותה במערכת סליקה.
 

מה עדיף סליקת כרטיסי אשראי או סליקה עם PayPal

מה אם כך ההמלצה? חברות כרטיסי האשראי וחברות שירותי הסליקה, צברו שנים רבות של ניסיון וביצעו התאמות רבות לתחום ה – e-commerce. הגישה שלנו אומרת שיש לאפשר ללקוח להשתמש בשני אפיקי הסליקה, כלומר, לבחור את הדרך שבה הוא מעדיף לשלם. כדי לפשט את מוטת הניהול אנו מציעים לנהל את כל אפיקי הסליקה תחת ספק שירותי סליקה אחד ובכך ליעל את התהליך ובפרט את הניהול והשליטה בתהליך. חברת  קרדיט גארד מאפשרת לשלב סליקת כרטיסי אשראי PayPal במערכת הסליקה המקומית  

מגוון פתרונות סליקה לעסקים