שירותי סליקת כרטיסי אשראי

סליקת כרטיסי אשראי מאובטחת לבתי עסק

מגוון פתרונות סליקה לעסקים קטנים, בינוניים וחברות גדולות.באמצעות מערכת סליקת כרטיסי אשראי הבנויה בממשק WEB מודולרי, תוכלו לסלוק את כרטיסי האשראי דרך אתר מסחרי באינטרנט, אפליקציה.

שירותי סליקה

אנו מעניקים מגוון פתרונות של שירותי סליקה שאותם תוכלו לראות ברשימה מטה. כל אחד מהשירותים הללו ניתן להפעלה הן באמצעות אתר מכירות המתממשק למערכת הסליקה המחוברת לשב"א והן באמצעות ממשק הבנוי על הענן. בכל דרך שבה תבחרו לבצע שירותי סליקה לעסקים, תזכו לממשק מאובטח בתקנים המחמירים ביותר, כדי להעניק ללקוחותיכם שירות חיוב כרטיס האשראי באיכות בלתי מתפשרת. אנו מעניקים שירותי תמיכה לכל אחת מהמערכות שלנו ומשרתים לקוחות קטנים כגדולים.

שירותי סליקה באינטרנט

עסקים רבים מעוניינים לשלב סליקה באינטרנט של כרטיסי אשראי בינלאומיים מחו"ל עם כרטיסים מקומיים בישראל. ניתן להזמין באמצעותנו מערכת סליקה שמתאימה לכרטיסי אשראי שהונפקו בכל מקום. מלבד זאת מערכת הסליקה מאפשרת חיוב באמצעות PayPal, בעמודי האינטרנט ובעמודים המותאמים לדפדפנים בסלולר.

כל הדפים נבנים בצורה רספונסיבית במטרה שניתן יהיה להפעילם ממסכים בכל גודל. המערכת ניתנת להתממשקות באמצעות API קל להבנה, כך שכל מתכנת יכול לחבר את ממשק מערכת הסליקה ישירות אליכם, לאתר חדש או אתר קיים במגוון רחב של שפות תכנות. אנו עובדים עם כל אחת מהפלטפורמות, ויכולים לסייע לכם ליצור מנגנון יעיל ומהיר של חיוב לקבלת תשלום מידי.

פנו אלינו עוד היום ונשמח להתאים לכם את שירות הסליקה האופטימלי עבורכם.